Merter’de Toptan Giyim

İstanbul’un toptan giyim merkezi neresidir? Toptan giyim ile ilgili en fazla ürünü nerede bulabilirim? İstanbul’da toptan giyim alışverişi nerede yapılır? Bu soruları yanıt arayan bir tekstilci ya da girişimci, mutlaka Merter’e gelmelidir. Güngören ve Zeytinburnu gibi bölgelerde de toptan giyim ile ilgili seçenekler bulunmaktadır. Fakat Merter, gerek çevresi, gerekse alternatifli ulaşım olanaklarıyla tekstilcilerin odak noktası haline gelmiştir. İstanbul’da hatta Türkiye’de toptan giyimin kalbi, her gün binlerce iş adamını ağırlayan Merter’de atmaktadır.

 

Toptan giyim konusunda Merter, sadece yurt içindeki tekstilcilerin değil yurt dışından da ülkemize gelen yatırımcıların, ihtiyaçlarını karşılayacak büyük bir potansiyele sahiptir. “Toptan giyim” denilince akıllara ilk olarak Merter gelmektedir.

 

Hemen hemen her alanda toptan giyim satışı yapan mağazayı Merter’de bulabilirsiniz. Toptan erkek giyim, toptan bayan giyim, toptan iç giyim ve toptan çocuk giyim gibi ilgili olarak en farklı ve ucuz ürünlere Merter’de ulaşmak mümkündür. Uzun yıllardır İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli teksilt noktalarından biri olan Merter, son dönemde yapılan yatırımların ardından adeta bir tekstil üssüne dönüşmüştür. Özellikle daha önce Türkiye’de örneği bulunmayan bir yapıda inşaa edilen Merter AVM, toptan giyim ticaretine ayrı bir boyut kazandırmıştır. 200’e yakına mağazanın bulunduğu Merter AVM, tekstilde toptan giyim ile AVM konseptini aynı anda sunmaktadır. Toptan giyim ve toptan satış konusunda Türkiye’nin başkenti olan Merter’in yeni sembol noktası Merter AVM olmuştur.